Odeszła nasza ukochana Mama i Babcia Władzia

To była środa 23 sierpnia 2017 roku. Był piękny pogodny dzień. Mama razem z Marcelem swoim wnukiem byli w naszym mieszkaniu na Koguciej. W pewnym momencie Mama będąc na tarasie upadła. Zdołała jeszcze krzyknąć i zawołać Marcela. Prawie od razu straciła przytomność. To był rozległy, podkorowy wylew krwi do mózgu. Bardzo szybko przyjechała karetka i Mamę odwieziono na Oddział Neurologii Szpitala im. Józefa Dietla na ul.Skarbowej 1 w Krakowie. Przyjęła sakrament namaszczenia chorych w dniu 24 sierpnia 2017 roku. Sakramentu udzielił Kapelan szpitala. Zmarła 5 września 2017 roku o godz.10:50 nie odzyskawszy przytomności. 

Ostatnie pożegnanie miało miejsce w sobotę 9 września 2017 roku na Cmentarzu miejskim w Stalowej Woli. Zgodnie z życzeniem Mamy, jej ciało zostało skremowane, a urna z prochami została złożona w grobowcu rodzinnym (kwatera XXXIII/H/19).

Zobacz reportaż z pożegnania:
 

 

ŚP. Władysława Sobiło (z domu Kuziora) urodziła się 29 grudnia 1939 roku w Jastkowicach jako pierwsza córka Julii (z domu Wołoszyn) i Filipa Kuziora. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Studzieńcu. Po ukończeniu szkoły zaczęła pracę, najpierw na Ziemiach Zachodnich jako wychowawczyni w przedszkolu, zaś po powrocie do Stalowej Woli w Szpitalu Miejskim, gdzie pracowała 40 lat. Ukończyła w trybie zaocznym Liceum Ogólnokształcące, zdała maturę zdobywając średnie wykształcenie. Urodziła i wychowała syna Krzysztofa i córkę Ewę. Doczekała się ośmiorga wnucząt.

Przez całe swoje życie służyła i pomagała innym, nie oczekując nic dla siebie. Przebaczała i nie pamiętała doznanych krzywd. Głęboko wierzyła w Miłosierdzie Boże. Mamusiu, Babciu – dziękujemy za wszystko. Spoczywaj w Pokoju!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Odeszła nasza ukochana Mama i Babcia Władzia

  1. Pingback: Pożegnaliśmy ŚP. Lucynę Dorynek z domu Leszczyńska (1938-2021) | ŚP. Lidia Nepelska

  2. Pingback: ŚP. Halina Krukowska – pożegnanie | ŚP. Lidia Nepelska

  3. Pingback: Odeszła Ciocia Jancia | ŚP. Lidia Nepelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.