Msza święta rocznicowa i urodzinowa w intencji [+]Lidy, piątek, 7 października 2016 roku, Kraków

DSCN1067W dniu 52-ich urodzin Lidy modliliśmy się za nią i za zmarłą dzień wcześniej, 6 października 2016 roku Ciocię Lidy – Hanię Krajewską. Msza Święta odbyła się w Kościele pn. NMP z Lourdes w Krakowie  w piątek 7 października 2016 roku o godz.18:30.
Szczególnie miłą niespodzianką było pojawienie się jako koncelebranta brata Grzegorza Kurasia, Dominikanina, który opiekuje się naszym uroczystościami na Wiktorówkach.

Dziękujemy wszystkim za udział we Mszy. Szczególnie dziękuję mojej mamie, babci Władzi, która specjalnie na tę Mszę przyjechała ze Stalowej Woli.

Zobacz krótki reportaż z tej Mszy.

 

2 myśli w temacie “Msza święta rocznicowa i urodzinowa w intencji [+]Lidy, piątek, 7 października 2016 roku, Kraków

 1. Prosimy Cię, Panie, zmiłuj się w swojej ojcowskiej dobroci nad duszą Twojej służebnicy Lidy i wyzwolonej od skażenia śmierci przywróć udział w wiecznym zbawieniu.
  Prosimy Cię, Panie, niech nasza modlitwa uprosi u Twojej dobroci oczyszczenie ze wszystkich win dla duszy Twojej służebnicy Lidy aby osiągnęła Twoje wiekuiste miłosierdzie.
  Prosimy Cię, Panie, aby dusza służebnicy Twojej Lidy osiągnęła udział w świętości wiekuistej, której zadatek otrzymała w Sakramencie wiecznego miłosierdzia.
  Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
  a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju.
  Amen.

  Życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy. I gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.